Krosno, Polska

Specjalista ds. controlingu

Firma HOMANIT Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. wiodący producent cienkich, wysoko uszlachetnionych płyt pilśniowych, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. CONTROLINGU

Wymiar etatu: pełen etat
Zmianowość:
jedna zmiana 08:00 - 16:00

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie bieżących oraz cyklicznych raportów na potrzeby kierownictwa spółki
• Czynny udział w procesie zamykania miesiąca, weryfikacja poprawności księgowań
• Uczestnictwo w przygotowaniu rocznego budżetu, kontrola jego realizacji i analiza odchyleń
• Sporządzanie analiz ekonomicznych w zakresie produkcji, przychodów i kosztów przedsiębiorstwa
• Bieżąca analiza kluczowych wskaźników finansowych
• Kontrolowanie dyscypliny kosztowej w ramach MPK
• Optymalizacja narzędzi kontrolingowych, kreowanie nowych rozwiązań skierowanych na usprawnienie i  podnoszenie jakości oraz automatyzację procesów kontrolingowych
• Współpraca ze wszystkimi działami spółki w ramach realizowanych zadań

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe: ekonomia, finanse, techniczne
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – w stopniu komunikatywnym
• Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność formułowania wniosków
• Dokładność, rzetelność, systematyczność i komunikatywność
• Dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane:

• Doświadczenie zawodowe lub odbyte praktyki w dziale kontrolingu
• Doświadczenie w pracy z systemami ERP (SAP)
• Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + nagrodę miesięczną do 10%
• Roczną nagrodę za dyspozycyjność w pracy
• Pakiet Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, świadczenia pieniężne z   okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy)
• Bezpłatne obiady
• Program poleceń pracowniczych - nawet 2094 zł
• Skuteczny program wdrożenia pracownika (onboarding), szkolenia i rozwój zawodowy
• Kursy językowe
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Kasę zapomogowo - pożyczkową
• Imprezy integracyjne dla pracowników - jak również dla dzieci pracowników
• Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Chcesz zgłosić swoją kandydaturę?

Prześlij dokumenty, korzystając z formularza lub poczty – podaj także najwcześniejszy termin rozpoczęcia pracy.

Niecierpliwie czekamy na Twoje zgłoszenie!

Twoja osoba do kontaktu

Ewa Kostowska
Kierownik działu zasobów ludzkich

ul. Gubińska 63
PL-66-600 Krosno Odrzańskie

tel: +48 783 787 787

Można przesyłać wyłącznie pliki w formacie PDF lub pliki graficzne.
Trwa przesyłanie pliku – proszę poczekać, aż proces zostanie zakończony.
Nie wybrano żadnego pliku do przesłania.
Plik jest zbyt duży.
Podczas przesyłania pliku wystąpił błąd. Proszę spróbować ponownie.
Plik o takiej nazwie już istnieje. Twój plik został przesłany z inną nazwą.
Wystąpił nieznany błąd.
Załączniki (format: PDF, jpg, PNG)
Przesłane pliki:
Wszystkie pola należy obowiązkowo wypełnić.