Karlino, Polska

Zastępca kierownika działu personalnego

Firma „Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka" Sp. komandytowa wiodący producent cienkich, wysoko uszlachetnionych płyt pilśniowych, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU PERSONALNEGO

Wymiar etatu: pełen etat

Zakres obowiązków:

• Współkreowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi i kultury organizacyjnej firmy
• Koordynowanie procesów kadrowo – płacowych oraz nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• Doradztwo z zakresu prawa pracy, rozwiązań i narzędzi HR, komunikacji a także wsparcie w procesie przeprowadzania zmian oraz w rozwiązywaniu bieżących problemów i podejmowaniu decyzji personalnych
• Planowanie i nadzorowanie procesów rekrutacji, szkoleń, ocen okresowych oraz systemów motywacyjnych
• Kreowanie i zarządzanie potencjałem pracowników, identyfikowanie talentów, tworzenie ścieżek kariery w celu optymalnego wykorzystania kompetencji pracowników
• Budowanie wizerunku pracodawcy, inicjowanie i realizacja aktywności wynikającej z potrzeb lokalnych zakładu
• Controling personalny, sprawozdawczość, analiza wyników
• Współtworzenie oraz nadzorowanie wykonania założeń budżetowych
• Ścisła współpraca z zespołem HR oraz pozostałymi zespołami w firmie

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, ekonomia)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
• Bardzo dobra znajomość technik rekrutacji i narzędzi EB
• Umiejętność analizy, weryfikacji i optymalizacji standardów zarządzania zasobami ludzkimi
• Znajomość nowoczesnych narzędzi i rozwiązań HR oraz umiejętność ich wykorzystywania
• Innowacyjność w myśleniu i działaniu w obszarze HR
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Zaangażowanie
• Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
• Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność
• Znajomość zagadnień dot. naliczania wynagrodzeń
• Znajomość przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w elastycznym systemie pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + nagrodę miesięczną do 10%
• Roczną nagrodę za dyspozycyjność w pracy
• Skuteczny program wdrożenia pracownika (onboarding), szkolenia i rozwój zawodowy
• Nieodpłatne obiady w zakładowej kantynie
• Pakiet Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, świadczenia pieniężne z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy)
• Nieoprocentowane pożyczki w ramach Pracowniczej
Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
• Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia NNW
• Dodatkową wpłatę pracodawcy na PPK uzależnioną od stażu pracy w Homanit
• Kursy językowe
• Imprezy integracyjne dla pracowników - jak również dla dzieci pracowników
• Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Chcesz zgłosić swoją kandydaturę?

Prześlij dokumenty, korzystając z formularza lub poczty – podaj także najwcześniejszy termin rozpoczęcia pracy.

Niecierpliwie czekamy na Twoje zgłoszenie!

Twoja osoba do kontaktu

Ewa Kostowska
Kierownik działu zasobów ludzkich

ul. Kołobrzeska 17-19
PL-78-230 Karlino

tel: +48 726 722 722

Można przesyłać wyłącznie pliki w formacie PDF lub pliki graficzne.
Trwa przesyłanie pliku – proszę poczekać, aż proces zostanie zakończony.
Nie wybrano żadnego pliku do przesłania.
Plik jest zbyt duży.
Podczas przesyłania pliku wystąpił błąd. Proszę spróbować ponownie.
Plik o takiej nazwie już istnieje. Twój plik został przesłany z inną nazwą.
Wystąpił nieznany błąd.
Załączniki (format: PDF, jpg, PNG)
Przesłane pliki:
Wszystkie pola należy obowiązkowo wypełnić.